برترین ساعت‌‌های هوشمند و پوشیدنی‌‌ها در CES 2020

برترین ساعت‌‌های هوشمند و پوشیدنی‌‌ها در CES 2020

برترین‌های CES 2020:

بیشتر شرکت‌هایی که محصولات پوشیدنی تولید می‌کنند، اکنون در حال معرفی و عرضه‌ی چندمین نسل از ساعت‌های هوشمند خود هستند. اسمارت‌واچ‌ها که زمانی محصولاتی خام و حاصل ایده‌های نپخته به‌نظر می‌رسیدند یا کالایی لوکس و اسباب‌بازی علاقه‌مندان مرفه تکنولوژی نامیده می‌شدند، در سال ۲۰۲۰ و با گذشت چندین نسل از عرضه‌ی نسخه‌های ابتدایی، اکنون به‌بلوغ رسیده‌اند و گجت‌هایی کاربردی محسوب می‌شوند.

در نمایشگاه CES 2020، محصولات پوشیدنی هوشمند بسیاری معرفی شدند که قطعا ساعت‌های هوشمند در بین جذاب‌ترین آن‌ها قرار داشتند. تولید ساعت‌های هوشمند، تنها به شرکت‌های فناوری محدود نمی‌شود و رفته‌رفته شرکت‌های ساعت‌ساز سنتی نیز به‌فکر ساخت ساعت هوشمند افتاده‌اند. در نمایشگاه امسال برندهایی چون هوامی، سونتو، ویتینگز، دیزل و فسیل اسمارت‌واچ‌های جدید خود را رونمایی کردند.

در‌صورتی‌که در روز‌های گذشته فرصت دنبال‌کردن اخبار نمایشگاه CES 2020 را نداشته‌اید، درادامه می‌توانید مهم‌ترین و جذاب‌ترین محصولات پوشیدنی این رویداد را مشاهده کنید.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *